projekt i wykonanie:
IGEO Agencja Reklamowa
Dobór Aparatów Słuchowych
Dobór aparatu słuchowego jest bardzo złożonym procesem, do którego przykładamy szczególną uwagę.

Wpływa on bezpośrednio na końcowy efekt słyszenia, rozumienia mowy i komfort. Właściwa interpretacja badań słuchu i szczegółowy wywiad z pacjentem to podstawowe czynności od których protetycy Auris-Med zaczynają dobór aparatu. Dzięki temu możemy wstępnie określić indywidualne potrzeby i grupę urządzeń, które będą je spełniały. Tworzymy profil pacjenta określając sytuacje akustyczne, w których aparat słuchowy będzie najczęściej noszony,  ustalamy jego rodzaj i wielkość. Poszukujemy priorytetów, na które wskazuje pacjent, czy np. ma to być aparat zupełnie niewidoczny, czy może w kolorze czerwonym, który będzie na sobie skupiał uwagę.

Następnym ważnym procesem jest przymierzanie i wstępne ustawianie aparatów słuchowych. Pacjenci w gabinetach Auris-Med mogą porównać słyszenie w różnych aparatach słuchowych o różnych poziomach technologicznych. Wskażemy  różnice pomiędzy proponowanymi rozwiązaniami, przedstawimy sposób działania i przydatność poszczególnych systemów.

Kolejnym etapem jest precyzyjne dostrajanie aparatu słuchowego. Proces ten może trwać nawet kilka tygodni podczas kilku wizyt. W tym czasie  zbieramy uwagi o pracy aparatu słuchowego w różnych sytuacjach i korygujemy działanie wielu parametrów.
Dbamy o Twój Słuch!!!
Oferujemy produkty renomowanych firm
OFERTA
Dbamy o Twój Słuch!!!
Copyright © 2017
Auris-Med Aparaty Słuchowe