projekt i wykonanie:
IGEO Agencja Reklamowa
Aparaty Słuchowe
Nowoczesne aparaty słuchowe to zminiaturyzowane komputery z procesorami o ogromnych możliwościach obliczeniowych przede wszystkim w celu wyodrębnienia i odseparowania mowy od hałasu. Drugim istotnym elementem jest dopasowanie zakresu dynamiki otoczenia do zawężonej dynamiki słyszenia występującej przy większości niedosłuchów. Dzisiejsze aparaty słuchowe doskonale mogą radzić sobie zarówno w sytuacji rozmowy w cichym pomieszczeniu, jaki i w restauracji, samochodzie, czy kościele.

Dlaczego 2 aparaty słuchowe są lepsze niż jeden?
dwa aparaty słuchowe to lepsze słyszenie szczególnie w hałasie, w dużych salach, to także lepsze lokalizowanie źródła dźwięku i łatwiejsze rozpoznawanie głosu rozmówcy w tłumie. Aparaty słuchowe z funkcją komunikowania się między sobą sprawiają ze słyszenie jest jeszcze bardziej zbliżone do naturalnego.

Aparaty Słuchowe Zauszne BTE (behind the ear)
Aparaty Słuchowe Zauszne są to aparaty noszone za uchem, połączone za pomocą rożka i dźwiękowodu z wkładką uszną wykonaną indywidualnie na kształt ucha. Wyróżnia je łatwość obsługi i konserwacji, solidność, bardzo często wodoodporność, dłuższa żywotność baterii. Zauszne aparaty słuchowe mogą być stosowane przy wszystkich rodzajach niedosłuchów. Dla małych i średnich ubytków słuchu mogą być znacznie mniejsze, wyposażone w cieńszy dźwiękowód, co powoduje , że są mniej widoczne.

Aparaty Słuchowe Zauszne RITE (receiver in the ear)
Najważniejszą cechą jest słuchawka umieszczona w kanale słuchowym. Dzięki temu aparat za uchem może być wielkości ziarnka fasoli. Aparat Ze słuchawką połączony jest za pomocą bardzo cienkiego przewodu elektrycznego. Zalety tego typu rozwiązań to dyskrecja, mniejsze zniekształcenia sygnału z uwagi na bliską odległość słuchawki od błony bębenkowej, możliwość zastosowania przetworników (słuchawek) o różnej mocy.

Aparaty Słuchowe Wewnątrzuszne: ITE (in the ear), CIC (complete in canal), IIC (invisible in canal)
Najmniejsze aparaty wewnątrzuszne IIC są całkowicie niewidoczne, schowane głęboko w przewodzie słuchowym, oddalone od błony bębenkowej zaledwie o kilka milimetrów.
Warunkiem wykonania niewidocznych aparatów jest odpowiednia budowa przewodu słuchowego. Wielkość pozostałych rozwiązań wewnątrzusznych jest uzależniona od rozmiaru baterii (10 lub 312) i wyposażenia aparatu słuchowego np. bezprzewodowa łączność z zewnętrznymi akcesoriami, przycisk zmiany programów, potencjometr głośności, mikrofony kierunkowe, czy cewka indukcyjna
Dbamy o Twój Słuch!!!
Oferujemy produkty renomowanych firm
APARATY SŁUCHOWE
Dbamy o Twój Słuch!!!
Copyright © 2017
Auris-Med Aparaty Słuchowe